Одберете локација на пристап

НОЌНО РАБОТЕЊЕ СО ЗАСИЛЕНО ТЕМПО НА БУЛЕВАРОТ КОЧО РАЦИН Со засилено темпо се извршуваат градежните работи од проектот за реконструкцијата на булеварот Кочо Рацин, на потегот од булеварот Кузман Јосифовски Питу до улицата Свети Кирил и Методиј во
Јас како пратеник деновиве ги следам работите околу настанот наречен ,,РЕКЕТ,, и не можам да ги разберам коментарите што се пишуваат деновиве. Никој не поставува прашање кој е Режисер и како Италјанците дојдоа до ова видео, тоа треба да се ист
Зоран Милошески „Заев не е светец, уште помалку е безгрешен. Како што, впрочем, не е никој од нас. Но, ставањето равенство помеѓу него и клептоманот и мизантроп Груевски, е неиздржано и бесмислено. Оти тие двајца се
Интересен феномен. Со продолжено или панично движење подлабоко се тоне во живиот песок, напиша обвинителката Ленче Ристовска на својот Фејсбук профил, не назначувајќи дали статусот е посветен некому.
CRUISE SHIPS EMPLOYMENT with KouzonThe possibility for working at Royal Caribbean Cruises Line, Celebrity Cruises, Norwegian Cruises Line, MSC Cruises, Viking Ocean Line and many, many more is now much closer to you!If you have ever dream about hav

Директорот на “Танец”, Мартин Вучиќ, се приклучи на проектот “Мој ДДВ”

Директорот на Националната установа за народни игри и песни ансамбл “Танец”, Мартин Вучиќ, денеска го посети информативниот штанд ...

Повеќе

СДСМ: Мицковски да не се крие туку да одговори за средбите со лицата на снимките, сите криминални шеми водат кон белиот дворец

Владејачката СДСМ предмалку излезе со соопштение кое Ви го пренесуваме во целост. “Христијан Мицковски да не се обидува да се крие зад ...

Повеќе

ДЕТАЉ ОД СНИМКАТА ОД КУЌАТА НА КАМЧЕВ ШТО РЕЧИСИ НИКОЈ НЕ ГО ЗАБЕЛЕЖА!

Повеќе

ГДУ: ДОДЕКА ЦЕЛА ДРЖАВА ГЛЕДА СЕИР СО СНИМКИ НА КОИ ИМА ТОРБИ СО МИЛИОНИ ЕВРА, ОБВИНИТЕЛКИТЕ СЕ СУНЧААТ НА ПЛАЖА?!

Повеќе

Телма: Додека Камчев го собирал милионот за рекетот, во СЈО мислеле дека се спрема да бега

Парите од снимката на италијанскиот весник „Ла Верита“, според информациите наТелмаод истражни органи, се подигнати како позајмица преку...

Повеќе

ГНЕВЕН И БЕСЕН ШТО АФЕРАТА РЕКЕТ НЕ ГИ ДАВА ПОСАКУВАНИТЕ БОМБАСТИЧНИ РЕЗУЛТАТИ, ГЕРО СЕ НАФРЛИ СО НАВРЕДИ КОН РАКОВОДСТВОТО НА СДСМ, А КАТИЦА ЈА НАРЕЧЕ СВИЊА!

Откако фрли се на една карта уверен дека владата на Заев ќе падне, Геро почна да хистерише и да се користи со навреди кон раководството на СДСМ а ше...

Повеќе

БЕГАЛЕЦОТ ОД БУДИМПЕШТА Е РЕЖИСЕРОТ НА ЦЕЛИОТ ТЕАТАР: Авторот од „Ла Верита“ е поранешен советник на Груевски!

Весникот „Ла Верита“, кој ги објави снимките, меѓу другото, и од разговор меѓу Јордан Камчев и Боки 13, во кој се имплицира вмешаност на...

Повеќе

ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ УПАТИ ЗАКАНА ДО КАТИЦА ЈАНЕВА НА ТВИТЕР!

Повеќе

БОМБА НА ПОРТАЛОТ А1ОН: Италијанскиот новинар кој ја објави видео снимката со Боки и Кичеец е близок со Хорхе Иванов!

Тој по потекло бил од Словенија, познат десничар, предава на неколку факултети. Опасен тип. Линк до целата сторија на А1он.

Повеќе

БОМБА ОД СЈО: ВИДЕОСНИМКАТА СО КАМЧЕВ И БОКИ 13 ИМА ВРСКА СО ВРХОВНИОТ СУД, А НЕ СО НАС!

Спротивно на сите мислења од СЈО за да не се укинат мерките притвор за овие лица, Врховниот суд одлучи спротивно на тие мислења, велат од СЈО. - П...

Повеќе

РЕЖИМСКИ МОНСТРУМИ: Партиската шпионска служба на ВМРО ДПМНЕ ја следи Катица Јанева во секој чекор 24/7!

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА ОД СДСМ: Објавата на снимката е дел од смислено сценарио кое нема да успее, Мицкоски да одговори за средбите со луѓето кои се гледаат на снимките!

Повеќе

Јовески: Снимката не е излезена од Обвинителството

Видео снимката што денеска ја објави италијанскиот весник „Ла Верита” во врска со предметот „Рекет” не е излезена ...

Повеќе

ЕНИГМА: ЗОШТО ИТАЛИЈАНСКИОТ ВЕСНИК НЕ ЈА ОБЈАВИ АУДИО СНИМКАТА НА КОЈ СЕ СЛУША КАТИЦА ЈАНЕВА НА СПИКЕР ФОН?!

Доколку беше скандалозна снимката како Катица Јанева на спикерфон добива инструкции од Боки 13-ка откако тој ги зема парите од Камчев, зошто италија...

Повеќе

БОМБА НА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ: Италијанскиот весник Ла Верита е близок со ВМРО ДПМНЕ уште од 2015-та!

Снимката објавена во „Ла верита“ не е добиена од извори во ОЈО, вели државниот јавен обвинител Јовески заДојче веле.Според правни експер...

Повеќе