Одберете локација на пристап

Фото: Слободен печат Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ пристигна со осум минутно доцнење. Во вила Водно кај претседателот на државата Стево Пендаровски пристигнаа лидерите на најголемите парламентарни партии. Прв на Водно с
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами -------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- What a useless cat🤣😭 pic.twitter.co
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во оваа акција учествуваат екипи на ЈКП
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Уште една добра вест, овој пат за најмл
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- За нас зборот важи, за 70% ги зголемивм
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се приклучив кон акцијата на Пивара Ско
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Воведуваме нови банкомати со екрани на
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со несебична поддршка и помош од вработ
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Честитки за нашите извонредни колеги!
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Секое признание е ДОБРЕДОЈДЕНО &nda
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- CELEBRITY SERVICE EXCELLENCE ACADEMYTHE
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------

РАЗОРНА БОМБА - СЕГА ИМАМЕ БИТКА ВНАТРЕ ВО СЈО: Стефанова: Јанева ни наложи да ги затвориме предметите ИМПЕРИЈА и ПОШТЕНСКА БАНКА и осомничените да не одат во затвор

Во новообјавената снимка на Ла Верита обвинителката Стефанова во дел од својот коментар истакнува и декаЈанева наложила предметите да де затворат и ...

Повеќе

БОКИ 13-КА СЕ СУНЧА ВО ШУТКА!

Повеќе

Чифлиганец ги демантира Камчев и Стефанова: Не сум таков човек кој се бави со криминални работи, моето име да не се споменува

Сопственикот на градежната компанија Адора, Ванчо Чифлиганец кој беше споменат од страна на Орце Камчев но и од обвинителката Лиле Стефановска во об...

Повеќе

КАКВА НЕВЕРОЈАТНА КАЛАКУРНИЦА, ОВДЕ НИ АЛБЕРТ АЈНШТАЈН НЕ МОЖЕ ДА СЕ СНАЈДЕ КОЈ КОГО ОНАДИ!

Значи каков хаотичен ден, каков хаос, какво епско лудило, ова е човек тотално да скрене... Значи денеска а само е 14 часот, значи уште некои се будат...

Повеќе

Новата детска градинка во Кочани ќе биде современ, компактен објект, проектиран според најнови стандарди

Повеќе

ТРИЧКО ГО ОТЕПА ГЕРОТА: Не знам кој се ќе биде затворен во аферата “рекет”, но знам дека прва е затворена кариерата на еден поранешен новинар и уредник!

Branko Trickovski Ла верита и Кур се пита Не знам кој се ќе биде затворен во аферата “рекет”, но знам дека...

Повеќе

Национален координатор за воени и полициски ветерани, Стојанче Ангелов оддаде почит и положи цвеќе на споменикот Карпалак во чест на загинатите припадници на безбедносните служби во конфликтот од 2001 година кои ги изгубија своите животи во одбрана на државата

Повеќе

ПОРТАЛОТ 360 ГО ФАТИ ВО ЛАГА ЈОВО ПРЕВАРА: Кога Јово Вангеловски ја зборува вистината – денеска за „Телма“ или кога го ослободил Камчев од куќен притвор?!

Телевизијата „Телма“ го цитира претседателот на Врховен суд,Јово Вангеловски, кој во телефонски разговор им рекол дека „адресата з...

Повеќе

Адвокатот Саша Андоновски смета дека ,,нешто смрди“ во објавената снимка од домот на Орце Камчев

Снимката објавена од италијанскиот весник Ла Верита, на која наводно бизнисменот Орце Камчев му дава еден милион евра на Бојан Јовановски за да биде...

Повеќе

Прилеп чествува и се сеќава на 10 загинати бранители на Карпалак

Прилеп денеска со огромна почит и болка чествуваше и се сеќаваше на 10-те загинати бранители, свои сограѓани. Прилеп и Северна Македонија се сеќава ...

Повеќе

ЗАЕВ, ВЕНКО И ДОНЧЕВ СЕ ЖЕСТОКО ТРИО, МАКЕДОНСКОТО ЗДРАВСТВО ДОЖИВУВА ПРЕПОРОД: Ќе се реновираат 34 здравствени установи!

Министерството за здравство почна постапка за реновирање 34 здравствени установи и набавка на опрема за нивните потреби. На 6-ти овој месец, како шт...

Повеќе

Таравари го доби спорот со МОН, па распали по министерот Адеми

Градоначалникот на Гостивар, Арбен Таравари, на својот профил на Фејсбук ја објави пресудата од Управниот суд во врска со тужбата поднесена од општи...

Повеќе

Шекеринска: Бранителите кои загинаа кај Карпалак пред 18 години се херои на нашата земја

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска на споменикот Карпалак во Прилеп положи венец со свежо цвеќе во спомен на десетмината брани...

Повеќе

Шефицата на СОЈУЗОТ НА СТОПАНСКИ КОМОРИ, Арсовска: Добро е да има инфраструктурни проекти, ама да не се задолжуваме многу

Претседателката на Сојузот на стопански комори на Македонија (ССК), Данела Арсовска смета дека деловната зедница треба да има повеќе информации за к...

Повеќе

СРЦКА: МИЛЕНКО МУ ПРЕДЛОЖИ НА МИЦКОВСКИ ДА ГО СТАВИ НА ПРАТЕНИЧКА ЛИСТА!

Во порталот Дудинка, Миленко му предлага на Мицковски да го ставел на пратеничка листа, имал јако ЦВ: А ШТО Е БЕ СО ТЕБЕ КОЗАРУ, КУЧКАРУ, БРАДОСАН,...

Повеќе