Одберете локација на пристап

НОЌНО РАБОТЕЊЕ СО ЗАСИЛЕНО ТЕМПО НА БУЛЕВАРОТ КОЧО РАЦИН Со засилено темпо се извршуваат градежните работи од проектот за реконструкцијата на булеварот Кочо Рацин, на потегот од булеварот Кузман Јосифовски Питу до улицата Свети Кирил и Методиј во
Јас како пратеник деновиве ги следам работите околу настанот наречен ,,РЕКЕТ,, и не можам да ги разберам коментарите што се пишуваат деновиве. Никој не поставува прашање кој е Режисер и како Италјанците дојдоа до ова видео, тоа треба да се ист
Зоран Милошески „Заев не е светец, уште помалку е безгрешен. Како што, впрочем, не е никој од нас. Но, ставањето равенство помеѓу него и клептоманот и мизантроп Груевски, е неиздржано и бесмислено. Оти тие двајца се
Интересен феномен. Со продолжено или панично движење подлабоко се тоне во живиот песок, напиша обвинителката Ленче Ристовска на својот Фејсбук профил, не назначувајќи дали статусот е посветен некому.
CRUISE SHIPS EMPLOYMENT with KouzonThe possibility for working at Royal Caribbean Cruises Line, Celebrity Cruises, Norwegian Cruises Line, MSC Cruises, Viking Ocean Line and many, many more is now much closer to you!If you have ever dream about hav

Европските Зелени: Северна Македонија заслужува датум за преговори веднаш!

„Европските Зелени итно ги повикуваат сите земји членки на ЕУ да помогнат во отворањето на пристапните преговори со Република Северна Македони...

Повеќе

(ВИДЕО) ЦЕЛА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ТРГНА ЗА ЈУЖНА МАКЕДОНИЈА ЗА ПРОДОЛЖЕН ВИКЕНД!

Повеќе

(ВИДЕО) СОПСТВЕНИКОТ НА ЛОКАЛОТ ВО ПРИЛЕП МУ СЕ ИЗВИНИ НА ФУДБАЛЕРОТ АЛИОСКИ ЗА ТОА ШТО МУ ГО ИЗБРКА СЕМЕЈСТВОТО ОД ЛОКАЛОТ ОТКАКО ПОЧНАЛЕ ДА ЗБОРАТ АЛБАНСКИ

Како Џани Алијоски ја победи омразата со еден потег :) https://t.co/I38P4qPsaP — FurKlan (@FurkanSaliu) June 14, 2019

Повеќе

ШОКАНТНО, ЛУПЕВСКА НЕ САКАЈЌИ ЈА ОТКРИ ИЗМАМАТА: МИЦКОВСКИ ПРИЗНА ДЕКА МУ ГИ НАРАЧАЛ НА ГЕРО СТОРИИТЕ ЗА НАВОДНО РЕКЕТАРСТВО ВРЗ БИЗНИСМЕНИ ОД СТРАНА НА ВЛАСТА!

Лупевска го праша Мицковски за тоа дали ги слушнал сториите за некаков рекет врз бизнисмени од страна на власта и некои медиуми, сторија која ја фор...

Повеќе

ИНДИЈА ЌЕ БИДЕ СВЕТСКИОТ ИТ ЛИДЕР ВО ИДНИНА!

Повеќе

КАЈ ЈА НАЈДОА ВМРОВЦИТЕ ОВАА ЗЕЛКА: Ќе ги придобиеме Албанците така што ќе ги убедиме дека не им требаат права туку леб!

- Дали на Албанците сега им е подобро во земјава со двојазичноста? Зошто тогаш се иселуваат? Ние ќе ги убедуваме дека не им требаат права туку повеќ...

Повеќе

МИЦКО НАПРАВИ КОМИЧЕН ГАФ НА ИНТЕРВЈУТО НА ТЕЛМА: Покажа дека не разбира како работат ИНТЕРНЕТ АГРЕГАТОРИТЕ НА ВЕСТИ!

- Еден агрегатор упорно како вест број еден ја пласира веста дека Груевски пиел вино на брод во Будимпешта. Тоа е паника на СДСМ кој се обидува да г...

Повеќе

(ВИДЕО) БИТКАТА НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ ВО ИЗМИНАТИВЕ 20 ГОДИНИ

WOAH...!The MOST POPULAR social networks: 2002-2019Look out for TikTok at the end...Credit: @thenextwebpic.twitter.com/MQkdXEvKDz — Matt Nava...

Повеќе

БОМБА НА МЕРКЕЛ: Северна Македонија прави големи чекори напред

По првото, штуро и кусо, соопштение од средбата со македонскиот премиер Зоран Заев, од кабинетот на германската канцеларка Ангела Меркел попладн...

Повеќе

Премиерот Заев и делегацијата на Владата на РСМ: Уверени сме дека Северна Македонија ќе ги започне преговорите со ЕУ оваа година

Делегацијата на Владата на Република Северна Македонија, предводена од претседателот на Владата Зоран Заев, заедно со заменик претседателот за европ...

Повеќе

(ВИДЕО) МИЦКОВСКИ МУ ОБЈАВИ ВОЈНА НА ПЕНДАРОВСКИ: Господинот Пендаровски рече дека ќе биде неутрален претседател, но гледаме дека дејствува уиграно со владата!

Повеќе

ФРЧКО ШОУ НА БОКИ ТВ: Да го споредите криминалот на ВМРО ДПМНЕ со овој на сегашната власт е како да споредувате диносаурус со глувчиња кои се растрчале кога го нема мачорот

- СЈО мора да го доврши прогонот на криминалот на режимот на ВМРО ДПМНЕ и од тоа најголем бенефит ќе има токму ВМРО ДПМНЕ кое сега е поклопено од цр...

Повеќе

(ВИДЕО) ФРЧКО ГО МАСАКРИРА ВЛАТЧЕТА: Дај бе да не се правиме луди, оваа влада е милион пати подобра од режимот на ВМРО ДПМНЕ во секоја можна смисла!

Повеќе

(ВИДЕО) Премиерот Заев и делегацијата на Владата на РСМ: Уверени сме дека Северна Македонија ќе ги започне преговорите со ЕУ оваа година

Делегацијата на Владата на Република Северна Македонија, предводена од претседателот на Владата Зоран Заев, заедно со заменик претседателот за европ...

Повеќе

(ВИДЕО) САМО ВИКТОР КАНЗУРОВ Е ЛЕК ЗА НАШИТЕ ИСТОРИЧАРИ, НАПРАВИ ХАОС ВО КАНАЛ 5

Повеќе