Одберете локација на пристап

Што тоа Мицковски и бандата од белиот дворец ќе обновуваат во земјава?!?! Во кој сектор земјава денеска во 2019-та е полоша од тоа што беше пред 3 години?! Ајде да почнеме со ред, да одиме сектор по сектор. * Реклами ----------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- УЧЕСТВО НА ЗАМЕНИK МИНИСТЕРОТ ЗА
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------
–Претседателот на Советот на ЕУ Доналд Туск денеска пред пратениците во Европскиот парламент повтори дека европските лидери минатата недела направија голема грешка што не донесоа одлука за почеток на пристапните преговори со Северна Македониј
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------------

Бачев му пиша на Макрон: Очекувам да останете на вашата храбра одлука па да славиме заедно во Москва, ќе ја качиме Солза пак на гајба!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

СВАРОВСКИ СУДСТВОТО СЕ ПРЕТЕРА: Откако 3 месеци не закажа рочиште, судијата го почна од почеток судскиот процес против Латас во кој тој се товари за затајување на 200 000 евра данок!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

БРАВО: По повод светскиот ден на гладот, во соработка со Организaцијата Сите Сити “Ајде Македонија” вработените на Рамстор заедно со своите потрошувачи уште еднаш го потврдија своето општествено одговорно однесување со значајна донација од 2,500 парчиња храна

Вработените на Рамстор заедно со своите потрошувачи повторно ја покажаа својата хуманост и втора година по ред активно се вклучија во одбележувањето...

Повеќе

Филипче најави 30 огласи за специјалистички ординации

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

СРАМОТА, МАКРОН РАЗБУДИ СЕ! - Известувачот на Европскиот парламент за Косово, Тања Фајон остро реагираше на одлуката на Франција да го блокира започнувањето на преговорите за Северна Македонија и Албанија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

АНАЛИТИЧАРИТЕ СОГЛАСНИ: Македонија скапо ќе ја плати неодговорноста на Франција, Колапс на европската политика на Балканот, одговорност за можна дестабилизација на земјите аспиранти за ЕУ, губење на европската веродостојност, непочитување на препораките на Европската Комисија...

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

И АНГЕЛА МЕРКЕЛ КРЕВА РАЦЕ: Слаби се шансите да го разубедам Макрон!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

НЕ СЕ СИТЕ ВЕСТИ ЦРНИ И ЛОШИ, ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ СЕ ОЖЕНИ, АЈДЕ МОЖЕ ТОА ЌЕ МУ ПОМОГНЕ ЕДЕН ДЕН И НОВИНАР ДА СТАНЕ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) НАЈЛУД ВИДЕО СПОТ НА ВИТАМИНКА ДОСЕГА ЗА НОВИОТ ФЛИПС КОЈ Е И БЛАГ И ЛУТ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

НИКОЛА ПОПОВСКИ: ФРАНЦИЈА ГИ ЛЕЧИ СВОИТЕ ФРУСТРАЦИИ ВРЗ НАШ ГРБ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

НИЕ ПРОВИНЦИЈАЛЦИТЕ ЗА СКОПЈАНИТЕ СМЕ МИЛИОНЕРИ АМА НЕ НИ ТЕКНУВА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ГОЛЕМО РАЗОЧАРУВАЊЕ КАЈ НАРОДОТ ЗА ОДЛУКАТА НА ФРАНЦИЈА: Се направивме што бараа од нас, до кога ќе се изживуваат со нас, ова не е фер!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БРУТАЛЕН БРИТАНСКИ ХУМОР: Невакциниранитре деца се послатки, со сите тие болести слатко кашлаат!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Ципрас до Јункер: Прашање на кредибилитетот на ЕУ е почеток на пристапни преговори со Северна Македонија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ФРАНЦИЈА ВТОР ПАТ НЕ БЛОКИРА И НЕ ФРЛА ВО ХАОС

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе