Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами --------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ----------------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Семејството Ковачевски од Битола дене
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ------------------

(ВИДЕО) Туск: Направив се за да ги поддржам Македонија и Абанија, но Макрон не сакаше да попушти

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Ципрас: Европските вредности понекогаш се посилни на Балканот отколку во Брисел

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Европските зелени: ЕУ мора сега да ги исполни своите ветувања

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Борисов: Го советував Заев да не си дава оставка

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

СИНОЌА СЕ ОДВИВАЛА ВИСТИНСКА ДРАМА ВО БРИСЕЛ ДО 2 ЧАСОТ ПО ПОЛНОЌ: Поради жестока критика од колегите за С. Македонија, Макрон го напуштил состанокот и заминал во прегратка кај учителката

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ СЕ ОБРАТИ ДО ЈАВНОСТА СО ПОРАКИ НА УТЕХА И БОДРЕЊЕ: Почитувани граѓани, Сега не е време за разочарување, за апатија или за калкулации за добивање на ситни дневно-политички поени. Сега е време за повторно обединување околу она што ни е најважно во Република Северна Македонија – нашата иднина и иднината на генерациите што доаѓаат. Јас сум длабоко уверен дека само ако работиме заедно - ќе успееме!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

МАКРОН ПРЕДИЗВИКА ПОЛИТИЧКИ ЗЕМЈОТРЕС ВО ДРЖАВАТА: ЗАЕВ, ДИМИТРОВ И ОСМАНИ СИ ПОДНЕСУВААТ ОСТАВКА И СЕ ПОВЛЕКУВААТ ОД ПОЛИТИКАТА, ОДИМЕ НА БРЗИ ИЗБОРИ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

МИЦКО ЈА ШОКИРАШЕ ЦЕЛАТА НАЦИЈА - ПРОТИВ ЦЕЛА ЕВРОПСКА УНИЈА: МАКРОН ПОСТАПИ ПРАВИЛНО ШТО НЕ НИ ДАДЕ ДАТУМ?!?!?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

МАЈМУН ЕДЕН МАФИЈАШКИ: МИЦКОВСКИ ЌЕ ГО КОРНЕЛ ДРВОТО ЗАЕВ ЗАТОА ШТО БИЛО КРИВО НАСАДЕНО И ЌЕ ГИ УНИШТУВАЛ СИТЕ ПЛОДОВИ ОД ТОА ДРВО!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Вработените на Пивара Скопје, амбасадорите и еко активистите во нова акција за почиста животна средина

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) АРСОВСКИ: Само чудо ќе го натера Макрон да се предомисли до утре, шансите се под 10% во наша корист

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ВАСКО ПОПЕТРЕСКИ: Макрон повлече таков луд потег поради страв од Мари Ле Пен која му дише во врат со своите радикални десничарски политики!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

СЛИКАТА ЗБОРУВА ДОВОЛНО: Изразот на лицето на преведувачката кога Трамп му кажа на италијанскиот претседател дека Америка и Италија се сојузници уште од времето на римското царство!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

ПОЛИТИЧКИ, ОВА НЕ Е ПОРАЗ: И Мицковски знае, и ВМРО-вците знаат, сите знаат - ЗАЕВ СЕ КАЧИ НА ВРВОТ, НЕ МУ ДАДОА ДА ГО ЗАБИЕ ЗНАМЕТО, НЕ Е ТОА ИСТО КАКО СЕ ОТКАЖАЛ НА ПОЛА ПАТ!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Сасоли: Ако сме барале жртвувања од земјите, сега треба да си стоиме на зборот

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе