Одберете локација на пристап

Семејството Ковачевски од Битола денес со голема донација во ЈЗУ Клиничка болница Битола. Тие целосно го реновираа машкиот оддел на хирургија и тоа целата санитарија, водовод, обезбедија комплетна опрема за сите болнички соби, средување на ѕидови
Мнистерот за здравство, Венко Филипче, на својот фејсбук профил реагираше на обвинувањата на ВМРО ДПМНЕ според кои уништен е инсулин со цел да се отвори нов тендер. Колку повеќе ВМРО-ДПМНЕ се обидува да манипулира, толку повеќе вистината излегува
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------

О БОЖЕ ГОСПОДЕ: ГЛАВНИОТ ПР СТРАТЕГ НА ВМРО ДОНЕСЕ ЛУДАЦИ НА ПЛОШТАД ВО СКОПЈЕ КОИ ЌЕ НИ ОБЈАСНУВААТ ДЕКА ЗЕМЈАТА Е РАМНА ПЛОЧА?!?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ШЕЌЕРИНСКА: Откако ја добивме поканата за НАТО за повеќе од 4 пати се зголемени странските инвестиции

–Речиси 30 години државата се обидува да исполни една своја стратешка цел, тоа е членството во НАТО, не само поради политички бенефит, туку по...

Повеќе

(ВИДЕО) ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ ДО ЈАНКО ЈАДИ БУРЕК: ТИ БЕШЕ 10 ГОДИНИ ДЕЛ ОД ПРОПАГАНДАТА НА РЕЖИМОТ, ЗОШТО ТИ ТРЕБАШЕ 10 ГОДИНИ ЗА ДА МЕ ПОКАНИШ ВО ЕМИСИЈА?

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ХАХАХА, ЗАЕВ СО ОДЛИЧЕН ВИЦ НА СМЕТКА НА МИЦКО И ТАРАВАРИ: Само Таравари може да го гушкал Мицкоски во Гостивар, веројатно не го препознал

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

МИЦКО ГО СМЕНИ ИМЕТО НА ПАРТИЈАТА: ВМРО АЛБАНСКА!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ НА АЛСАТ М: Од ЕУ ми ветија дека неправдата ќе биде исправена, темата датум за нас се враќа уште во ноември во Рим!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Е ОВА Е ПОСЛЕДИЦА НА СОВРЕМЕНОТО ЖИВЕЕЊЕ: ГЕРМАНИЈА ЌЕ ВОВЕДЕ КОМЕСАР ЗА БОРБА ПРОТИВ ОСАМЕНОСТ?!?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

БРАВО СУГАРЕВСКИ: Завршени 75 отсто од градежните работи на автопатот Кичево – Охрид, а пробиени се 96 отсто од трасата!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

АЦЕ КОЦЕВСКИ РАСТУРА: РЕКОРДНИ 680 ГРАДЕЖНИ ЗАФАТИ И 2,5 МИЛИОНИ ЕВРА ЗА ПРОЕКТИ, КОЦЕВСКИ ГИ ПРЕЗЕНТИРАШЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ОД ДВЕГОДИШНИОТ МАНДАТ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Жбогар за МИА: Вие испорачавте, за жал ние повторно одложивме – потребна реформа на начин на носење одлуки во ЕУ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНО - СИТЕ СЕ ИЗНЕНАДИЛЕ: Мицкоски му признал на Заев за неговата храброст и одговорност да понуди избори?!?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

ПРВО ИНТЕРВЈУ ПО ДЕБАКЛОТ ВО БРИСЕЛ: ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ ВЕЧЕРВА Е НА АЛСАТ М ВО 22 ЧАСОТ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ВМРОВЦИТЕ МУ ОБЈАВИЈА ВОЈНА НА ЦЕЛ СВЕТ: Милошоски за ФАЦ - ВМРО-ДПМНЕ бара начин да го врати уставното име

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Столтенберг зборувал со Заев по телефон: Со нетрпение ја очекуваме Северна Македонија во НАТО

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

НАЈМОЌНАТА ЖЕНА ВО СВЕТОТ СЕ БОРИ ЗА НАС: ЌЕ ГИ СВЕДЕМЕ ПОСЛЕДИЦИТЕ НА НАЈНИСКО НИВО, МУ РЕКЛА МЕРКЕЛ НА ЗАЕВ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе