Одберете локација на пристап

Семејството Ковачевски од Битола денес со голема донација во ЈЗУ Клиничка болница Битола. Тие целосно го реновираа машкиот оддел на хирургија и тоа целата санитарија, водовод, обезбедија комплетна опрема за сите болнички соби, средување на ѕидови
Мнистерот за здравство, Венко Филипче, на својот фејсбук профил реагираше на обвинувањата на ВМРО ДПМНЕ според кои уништен е инсулин со цел да се отвори нов тендер. Колку повеќе ВМРО-ДПМНЕ се обидува да манипулира, толку повеќе вистината излегува
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* реклами ------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклами ------------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------

ВМРО ДПМНЕ Е ОПАСНО ЧУДОВИШТЕ: Маринела Тушева објави видео од опожарените возила во Штип - Волкот влакно менува, нарав никогаш

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ПОЛИЦИЈА ГО ЧУВА СКОПСКИОТ АКВАДУКТ ПО ОШТЕТУВАЊАТА НА 10 НОСЕЧКИ СТОЛБОВИ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНО: Несовесни граѓани апелираат да се кршат капаците на новите контејнери во Скопје

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

СЕ ПОБЛИСКУ СМЕ ДО НАТО: И Исланд го ратификуваше протоколот за НАТО

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

И ИДНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД СЕ БОРИ ЗА НАС - ЏО БАЈДЕН НА ТВИТЕР: Да ја поддржиме евроатлантската интеграција на Западен Балкан

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

БРАВО: РКЕ ги намали цените за приклучок на струја, сите граѓани ќе плаќаат по 370 евра

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ИЗЛЕЗЕ ОД СУДНИЦА И ДЕТОНИРАШЕ БОМБА: ШТО ЧЕКААТ ВИЛМА И ЈОВЕСКИ, ЗАШТО НЕ ГО АПСАТ МАРКО ЗВРЛЕВСКИ И БАНДАТА ОКОЛУ НЕГО КОИ УЧЕСТВУВАА ВО МЕСТЕНКАТА НАРЕЧЕНА ПУЧ?!?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ПА КОЈА Е ОВА ПЕРВЕРЗИЈА, ВМРО СЕ РАДУВА ЗА ОДЛУКАТА НА МАКРОН, СЕСТРИНСКАТА ЕПП СЕ БОРИ ЗА НАС: Одлуката да се блокираат преговорите со Северна Македонија и Албанија е стратешка грешка

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА АГИМ ЈОНУЗ: Албанците секако ќе одиграат клучна улога доколку дојде во прашање кој ќе биде Премиер

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ВАСЕ ХЕФТАЛИЦА: ВМРО ДПМНЕ НЕ ЗАСЛУЖУВА ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ ЗАТОА ШТО МУ ПОМОГНА НА СДСМ ДА ГО СМЕНИ ИМЕТО!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

МИЛЧО НАПРАВИ НОВ ПОДВИГ КАКО ПРЕД 20 ГОДИНI СО ПРЕД ДОЖДОТ: СВЕТОТ СО ВООДУШЕВУВАЊЕ ГО ПРИМА НЕГОВИОТ НОВ ФИЛМ ВРБА КОЈ ДОЖИВЕА СВЕТСКА ПРЕМИЕРА ВО РИМ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНО - СПОРЕД БОРИСОВ, МАКРОН ЗАСЛУЖУВА АПЛАУЗ ИАКО ПОГРЕШИЛ: АКО НЕ Е ЗАЕВ, СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ЌЕ ОТИДЕ ВО ПРОВАЛИЈА, ТОА Е ДОКАЗ ДЕКА ЗЕМЈАТА НЕ Е ЗА ВО ЕУ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

СВЕДОЧЕЊЕ НА ЗАЕВ ВО СУДНИЦА: Пред објавата на „бомбите“ имав 4 средби со Груевски, му раскажав негови прислушувани телефонски разговори

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Викендов почнува зимското сметање на времето

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ЦАРОВСКА ВО ТЕТОВО: НА ВИСТИНСКИ ПАТ СМЕ ДА ГО ИЗВЛЕЧЕМЕ СЕКОЕ ДЕТЕ ОД СИРОМАШТИЈА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе