Одберете локација на пристап

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
Ја имаме честа да ги споделиме дел од најдобрите работни понуди за летна студентска работа во Америка.ТАРГЕТИРАНИ се студентите од МАКЕДОНИЈА .Работа, сместување и одлични работни услови , се само дел од бенефитите на работните понуди што ги има Ко
Почитувани СтудентиВо соработка со Државниот завод за вработување на Република Германија , Коузон Студентски сервис Ви нуди ексклузивна можност да бидете дел од интернационална работна пракса во Германски компании во летните месеци од 2020 година.(
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами -----------------
* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------- * Реклами ---------------
СДСМ за две и пол години исплати 340 милиони евра за субвенции и за финансиска поддршка во земјоделството, ги плати тие 150 милиони евра што ВМРО-ДПМНЕ ги остави како долг за неисплатени, заостанати субвенции, истакна претседателот на комисијата за
„Ќе“ реформи Почитувана министерке за правда, г-ѓа Рената Дескоска, со внимание ги следиме вашите лицемерни ветувања за ветингот, правосудството, обвинителството, извршителите, правдата... И ништо чудно од ваша страна, избори се

(ВИДЕО) Од 165-тата седница на Владата во Тетово: Утврдени се идните заеднички приоритети на општините од Полошкиот регион со централната власт кои главно се однесуваат на инфраструктурните проекти

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) МИНИСТЕРОТ ЏЕМАИЛИ И ДРЖАВНИОТ СЕКРЕТАР ЧЕЛИКУ: Со изградбата на системот „Равен- Речица“ ќе се обезбеди квалитетно наводнување на земјоделските површини и поконкурентно производство

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ЗАЕВ: ТАВ МАКЕДОНИЈА ЌЕ ДАДАТ 35 МИЛИОНИ ЕВРА ЗА ВОДОВОДИ, ГРАДИНКИ, ШКОЛИ И ПАТИШТА!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СДСМ И ДУИ НАПРАВИЈА ИСТОРИЈА - ЗА ПРВ ПАТ ВЛАДАТА ОДРЖУВА СЕДНИЦА ВО ТЕТОВО - Премиерот од Тетово пред 165-тата седница на Владата: Го слушаме гласот на граѓаните за да ги утврдиме нивните потреби и во тоа име да ги креираме приоритетите на нашите политики

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

И БРАТСКА ХОЛАНДИЈА ДАДЕ ЗЕЛЕНО СВЕТЛО: Холандскиот сенат го ратификуваше протоколот за пристапување на С.Македонија во НАТО

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ: ЕДНА МИЛИЈАРДА ДОЛАРИ ЌЕ ЗАШТЕДАТ ФИРМИТЕ НА БАЛКАНОТ ОД МАЛИОТ ШЕНГЕН!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ: Мафијашите се во нашите редови - судиите се заштитени криминалци

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ИМ ЦРТАШЕ НА НОВИНАРИТЕ ЗА ДА РАЗБЕРАТ ЗА ИЗЕДЕНАТА БАКЛАВА И ПРАЗНАТА ТЕПСИЈА: Долгот на државата се стабилизира, еве ги бројките, еве како растел долгот еве како сега се стабилизира!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Царовска: Во полошкиот регион годинава вкупно 330 невработени лица отвораат бизнис со мерката самовработување

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) НОВИНАР ГО ПРАША ПРЕМИЕРОТ ДАЛИ СО ПОКАЧУВАЊЕТО НА ПЛАТИТЕ, СДСМ ГИ КУПУВА ГЛАСАЧИТЕ НА СЛЕДНИТЕ ИЗБОРИ, ОДГОВОРОТ КОЈ СЛЕДУВАШЕ ИМ ЈА ЗАТВОРИ УСТАТА НА СИТЕ!

- Дали ги купувате гласачите со овие покачувања на платите на лекари, професори, војници итн итн?! Новинар го праша премиерот. Одговорот кој следеш...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев: Вложуваме во луѓето, Буџетот 2020 е развоен буџет посветен на нашиот најсилен капитал – човечкиот

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ВМРО ГИ ИЗГУБИ ИЗБОРИТЕ УШТЕ ПРЕД ДА ПОЧНЕ КАМПАЊАТА: Пратениците на ВМРО го одложија покачувањето на минимална плата!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

ПРЕСВРТ: Таткото на Бојан Јовановски призна дека го натепал попот комшија, моли судот да го ослободи затоа што бил на питачки стап и со лошо здравје?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

Шекеринска во увид на реновираните училници во Воената академија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Министерот Филипче: Лекот Спинраза од вчера е достапен за пациентите со спинална мускулна атрофија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе